Yunanistan Yelkenli Aktiviteleri

Geçen yaz ve bu yaz , toplamda 2 kez katıldığım Yunanistan Thassos yelkenli turlarından çok büyük keyif aldım. Kavala ve Thassos'da yemek yemek için seçilen mekanlar şaşırtıcı derecede ucuz olmasına rağmen çok kaliteliydi ve yemekler son derece lezzetliydi. Konakladığımız  Tekneler de temiz ve konforluydu. Kesinlikle tavsiye ederim. Eylül'de görüşmek üzere.. :)

Deniz İpek Ekmekçi

İstanbul, Türkiye

Please reload

 

Yunanistan Geçmiş Geziler

2017 Ramazan Bayram Tatili - Thassos 3 Gün ( 25-26-27 Haziran 2017)

Bayramda Thassos Adasının kalabalığından uzakta, sanki tüm koylar bize ayrılmış gibi hissederek, yelkenli gezimizi gerçekleştirdik. Vathi koyunda yaptığımız su savaşında çok eğlendik. Aliki koyunda kaldığımız gece ise koyda teknede partiledik!

Please reload

2016 Ramazan Bayram Tatili - Thassos 7 Gün

Bayramda Thassos Adasının kalabalığından uzakta 7 gün boyunca tüm koyları gezdik. Karadan ulaşılamayan yerlere giderek buraların keyfini çıkardık. Thassos Adasının bambaşka bir yüzünü daha görerek, bu adayı yeni yeniden keşfettik. Sandığımızdan çok daha fazla koy ve doğa güzelliği varmış. Bu ada yelkenli geziler için harika! 

Please reload

2016 Kurban Bayram Tatili - Thassos 5 Gün

Yazın son günlerine denk gelen bu tatilde Thassos Adasını seçtik. Thassos'un koylarına hayran kaldığımız gibi , akşamları gittiğimiz tavernalarda daha önce hiç bu kadar lezzetli balık yememiştik. Kaptanımızın önerdiği yerel restoranlar ise harika. Kimseciklerin bilmediği ara sokaklardaki bu yerel restoranlara mutlaka gitmelisiniz. 

Please reload